Капитанът на „Марек Юнион-Ивкони“ отново на ниво, води Македония към „файнъл фор“ Капитанът на "Марек Юнион-Ивкони" води умело националния отбор на Македония към финалната четворка в Европейската лига. Гьорги Гьоргиев отново игра много силно при двата успеха на своите у дома над Дания с 3:2 и 3:0 гейма. 22-годишният плеймейкър получи най-висока статистическа оценка във втората среща, която изигра цялата без смяна, за разлика от първия двубой. Старши треньорът на Македония Зарко Ристовски отново показа странно водене на мач, като след успеха на Македония в първия гейм на първата среща с 25:17, изненадващо още до първото техническо прекъсване при 8:4 (след 5 аса) извади… Гьоргиев за сметка на Деспотовски и го остави на скамейката и в следващите две части. Дания взе втората и четвъртата част с 25:21 и загуби 3-ата с 21:25. В тайбрека все пак разумът очевидно надделя и в титулярната шестица отново се завърна Гьоргиев, което даде своя резултат и пред 1200 зрители в Струмица, Македония ликуваме след 15:8. Гьоргиев се отчетет с 2 точки (1 атака, 1 блокада). Във втората среща дирижирани от Гьоргиев, домакините нямаха никакви проблеми най-вече заради нестандартните хрумвания на плеймейкъра си за 75 минути спечелиха на 15, 20 и 22 точки, а Гьоргиев отново се отчете с 2 точки.