Треньорът на Пирин ГД Йордан Боздански отново изгонен. Германея и Велбъжд със загуби Интересни мачове предложи този 4-ти кръг на В-Югозападна футболна група. Дербито бе в Гоце Делчев, където се срещнаха Пирин и Сливнишки герой, съответно 3-ти и 1-ви в класирането. Първото полувреме бе равностойно и двата тима се отеглиха на почивка при резултат 0:0. През втората част в 57-та минута гостите чрез Кочилов уцелиха гредата на вратата защитавана от Янев . При ответната атака Благой Пасков от Пирин добре гардира топката и с премерен удар я вкара в мрежата на гостите, IMG_3906 IMG_3910 IMG_3908 IMG_3912откривайки резултата 1:0. В 79-та минута Кочилов отново уцели гредата, а в 80-та минута Грозданов пропусна да покачи резултата стреляйки покрай гредата. В 82-та минута гостите от Сливница осъществиха добра атака завършила с гол на Иванов 1:1. В едно от главните действащи лица на двубоя се превърна елитния рефер Ангел Ангелов, който понесе критики  и от двата тима. Малко преди края Ангелов изгони от резервната скамейка треньора на домакините Йордан Боздански, който поиска обяснение за няколко отсъждания. Това е второ поредно отстраняване на Боздански след като и в предишния мач във Велинград бе изгонен, а след това и наказан .