40 гола във втори кръг на група „Рила“. Драма в Крайници Вторият кръг от регионална  футболна група „Рила“ предложи истинска голова фиеста. В изиграните пет  срещи бяха отбелязани общо 40 гола или средно по 8 на мач. Най резултатен бе двубоя в Ресилово, където зрителите видяха общо 11 попадения,  но домакините се зарадваха само на три от тях, защото загубиха от Яхиново с 3:8. Дербито между новаците Марек 2007 и Миньор Бобов дол играно в Крайници, завърши драматично след като домакините от Марек вкараха победен гол две минути преди края. Момчетата на Цветан Видински поведоха с 2:0 с голове на Кирил Борисов в 39-та минута и Евгени Георгиев в 50-та минута. Гостите от Бобов дол изравниха чрез голове на Юли Николов в 59-та минута и Иво Игнатов в 66-та минута. Победният гол за Марек 2007 реализира Еньов в 88-та минута.