Втора поредна победа за Марек Сеграте в Италия Българският и дупнишки Марек Сеграте записа втора поредна победа в първенството на Seconda Categoria GIRONE в Италия. В мач от 18-ят кръг Марек надигра като гост 5-ят в класирането Рондинела с 2:1. Така от началото на годината отбора не познава поражението и има 2-победи и 1- равенство. Първото полувреме завърши наравно 0:0, като от Марек така и не разбраха защо продължението в него бе …14 минути. През второто полувреме Марек успя да поведе с 2:0, като домакините  върнаха след това един гол от дузпа, но силите им не стигнаха за изравняване. „Купонът след мача бе уникален“, заявяват от клуба. „". Цяло Сесто сан Джиовани отекна от радостните възгласи на българите: Ние сме Марек“, допълниха още от Марек Сеграте