Дупничанинът Любомир Васев спечели традиционния Великденски мотокрос „Мездрея“ Дупничанинът Любомир Васев спечели традиционния Великденски мотокрос в с. Мездрея, община Берковица. Шампионът в Източно-европейския шампионат от миналата година в клас MX2, бе звездата на надпреварата в Мездрея. Трасето там е едно от най-атрактивните в България, като в голямата си част пистата е пясъчна. Още на квалификацията Васев привлече вниманието на зрители и участници с атрактивен близо 45-метров скок на финала, който му отреди първо място на старта. В самото състезание участваха около 16 състезатели обединени в класовете MX1 и MX2. Любомир Васев не остави шанс на конкуренцията и завърши първи. През следващата седмица дупничанинът ще участва на крос в Гърция, а на 26-ти април в Бурса/Турция, където ще се проведе 2-кръг на Източно-европейския шампионат. Преди седмица в 1-ят кръг в Гърция, Васев завърши трети.